dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Dzieciaki nadają! (8968 opinii)

Dzieciaki nadają!

Tutaj możecie rozmawiać między sobą o czym tylko zechcecie. Wymieniajcie się opiniami, informacjami i ciekawostkami. Zasady są proste: nie wolno pisać brzydkich rzeczy ani podawać swoich danych! Miłego nadawania!

Koleżanka

Mam takie pytanie , czy to możliwe że moja 11letnia koleżanka ma chłopaka, bo ciągle się chwali ?

wrur....iona 18

dlaczego redakcja nie daje komentarzy niektórych?! to jest chore!

Martyna 2004

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia i pogody ducha. Oczywiście te życzenia są też dla redakcji. Spełnienia marzeń i wymarzonego prezentu życzy Martyna M.

Julia11 lat do Ola i Julia

Chyba w zasadzie Oliwia, ale jak wybrac z wszystkich imion to Wiktoria. A ty jak byś chciała miec na imię? Jakie masz hobby, ja uwielbiam rysowanie i plastykę w szkole.

ritka

aga ja z tobom pogadam ja mam 9 lat i mam na imie rita dlarodziny przyjaciol nauczycie i sosiadow ritka

Antek

Hej! właśnie siedzę przy komputerze i czekam aż przyjdą goście na wigilię strasznie mnie kuszą słodycze które będziemy jedli jest ich dużo i się bardzo cieszę goście przyjdą o 17:00 i będzie fajnie będziemy czytać pismo święte śpiewać kolędy jeść śledź i czerwony barszcz z uszkami i kluski z makiem mam nadzieję że będzie fajnie teraz jest 12:25 ale to nic życzę wesołych świąt wszystkim na świecie :D Antek.

ritka

ej wlasnie zrobiłam kolejnom czesc moich programów i wiecie nie zrobie tej części o której mowilam a pojowi się ona dopiero po swietach ale za to możecie obejzec to co dla was zrobiłam przedstwia kati jednom ze moich kotek kati i kitki dzięki za zrozumienie jak zawsze możecie zobaczyć to w rysunki lecz nie powiem w jak jest ubraniu zatem czesc ps wesołych świat pa ritka

Ginny

Do wszystkich: Życzę każdemu wesołych świąt, dużo prezentów pod choinką, 12 potraw na stole i spełnienia wszystkich marzeń. PS. To również do Drogiej Redakcji :)

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!