dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Najlepsze kawały świata (2922 opinie)

Najlepsze kawały świata

Znacie takie? Mają być śmieszne, niesamowite i najlepiej takie, których jeszcze wszyscy nie znają. Podzielcie się z nami kawałami, które rozbawiły was do łez. Pośmiejmy się, bo przecież śmiech to zdrowie!

Kazik

Jak się nazywają żarty o mużynach? Czarny humor XD

hubert

W gorącym cieniu na miekim kamieniu stojac siedzialam mloda staruszka i nic nie mowiac odezwala sie do chlopaka wysokiego wzrostu z dluga broda bez zaroztu powiedzial na przystani stoja trzy lodzie jedna cala drugiej pol a trzeciej wcale nie bylo wsiad do tej czwartej i utonol na szczescie doplynol do bezludnej wyspy gdzie zaatakowali go biali muzyni wspiol sie na gruszke zerwal pietrusze posypala sie cebula az przychodzi wlosciciel tego banana i mowi zlas pan z tego kasztana bo to nie moja wiezba.

Ana

Mama woła do Jasia: Wypij herbatę. Jasio: Nie bo ona jest ruda. Mama: Niebo jest dla lotników.

blog na cztery łapy

przychodzi baba do lekarza i mówi: boli mnie brzuch, głowa ramię a lekarz na to a boli panią pupa baba odp. jak dotknę to tak lekarz mówi: oto moja diabnoza złamała pani rękę!

Żyleta dawniej (Asia :D ) do paulina

Dzieki

paulina

znalazłeś go - kogo - misia gogo. :D

:)ha,ha,ha(:

na lekcji pani pyta się jasia:jasiu ile masz lat?-nie wiem.-a ile jest gwiazd na niebie?-nie wiem.-a czym twoja mama zabija muchy?-nie wiem.-a czym twój dziadek walczył na wojnie?-nie wiem.Jasio wraca do domu i pyta się mamy:mamo ile mam lat?-siedem.-a ile jest gwiazd na niebie?-nieskończoność.-a czym zabijasz muchy?-packą na muchy.- a czym dziadek walczył na wojnie?-karabinem.Jasio wraca do szkoły a pani się go pyta:jasiu ile masz lat?-nieskończoność.-a ile jest gwiazd na niebie?-siedem.-a czym twoja mama zabija muchy?-karabinem.-a czym twój dziadek walczył na wojnie?- packą na muchy! XD

paulina

żyleta(Asia) napisała najlepszy kawał na prawdę

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!