dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Najlepsze kawały świata (2553 opinie)

Najlepsze kawały świata

Znacie takie? Mają być śmieszne, niesamowite i najlepiej takie, których jeszcze wszyscy nie znają. Podzielcie się z nami kawałami, które rozbawiły was do łez. Pośmiejmy się, bo przecież śmiech to zdrowie!

Wiktoria

Zając chce wnieść szafę na 10 piętro ale nie da rady prosi niedźwiedzia o pomoc niedźwiedź mówi:dobrze ale na każdym piętrze masz mi opowiedzieć dowcip taki śmieszny żebym się zsikał ze śmiechu zając mówi: dobra na pierwszym piętrze opowiada dowcip zgodnie z umową był taki śmieszny że niedźwiedź się zsikał i tak się działo na 2,3,4,5,6,7,8 i 9 piętrze zając mówi opowiem ci taki dowicip że nie tylko się zsikasz niedźwiedż mówi:mów zając mówi: to nie ta klatka

Gadzinka pl

Siedzą dwa diabły w piekle i jedzą obiad. Jeden wzdycha i mówi: -Mmmmm, niebo w gębie! A drugi popatrzył na niego z oburzeniem, szturchnął go i powiedział: -Ty! Nie przeklinaj!!!

DOMINIKA

Jasio słucha piosenek w domu. Następnego dnia przychodzi do szkoły i pani się go pyta : -Jasiu ile jest 2-2 ? A Jasiu na to : -Mniej niż zero !!! -Jasiu idź do dyrektora ! -Jesteś szalona !!! Jaś poszedł do dyrektora,a dyrektor bił go na to Jasiu: -Mocniej,mocniej !!! Dyrektor wyrzucił go przez okno ,a Jasiu: -Widziałem orła cień !!! Zmęczny Jasiu poszedł do domu.Tata się go pyta : -Jak było w szkole ? -Przeżyj to sam !!! TO JEST BARDZO ŚMIESZNE !!!

Zuzia 8 lat

Co mówi baton, jak idzie do lekarza? Coś mnie gryzie!

Dambie 43

PPPPPPPPP Paskudna Patrycja panowała ponuro pięknym pałacem papryczkowym, pełnym pereł, piorąc pranie pomarańczowe, proszkiem piorącym.

Dambie 43

WKKKKK W kącie kanalizacyjnym, kanciasty kot knuł koncerty karaoke, konsumując kwaśny kompot.

Dambie 43

- Jasiu, dlaczego wnosisz wiadro z wodą do salonu? - Bo tata prosił żeby o 5 go po cichu obudzić...

Dambie 43

Kiedy jajka są podobne do kwiatów??? Gdy są sadzone!:P

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!