dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Najlepsze kawały świata (2491 opinii)

Najlepsze kawały świata

Znacie takie? Mają być śmieszne, niesamowite i najlepiej takie, których jeszcze wszyscy nie znają. Podzielcie się z nami kawałami, które rozbawiły was do łez. Pośmiejmy się, bo przecież śmiech to zdrowie!

koanders t12345

Przychodzi baba do lekarza i mówi: -Panie doktorze wydaje mi się że jestem niewidzialna! -Tak? A gdzie pani jest? :}

zupka

Mąż i żona jedzą zupę i żona oblałą sie nią i mówi: -O nie wyglondam jak świnia Mąż na to: -No i jeszcze sie zupa oblałaś

wikiwyr

Jadą mrówki na rowerze i nagle się zatrzymują i jedna mówi do drugiej:-Dlaczego się zatrzymałeś? -mucha mi wpadła do oka.

ania elsner

Co mówi myszka miki????????? -Mik mik

super Król

co to jest premiera? żona Tuska!

kwiatuszek

Kierownik do pracownika: - jak to możliwe....wolno pan chodzi,wolno pan mówi,wolno pan pracuje....czy jest coś co robi pan szybko?!

Motylek

Budzi się facet rano na kacu, a tu mu w nogach łóżka siedzi borsuk. - A Ty kto ? - Borsuk. - A co Ty tu robisz ? - Białe myszki się skończyły. Jestem w zastępstwie.

wujek i ciocia

janek ma ur, idzie wujek i ciocia mamo idzie wujek i ciocia mama muwi nie muwi się wujek i ciocia tylko wujostwo idzie kuzyn i kuzynka mama muwi nie muwi sie kuzyn i kuzynka tylko kuzynostwo idzie dziadek i babcia a janek muwi mamo idzie dziadostwo . kocham życie

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!