dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Najlepsze kawały świata (2471 opinii)

Najlepsze kawały świata

Znacie takie? Mają być śmieszne, niesamowite i najlepiej takie, których jeszcze wszyscy nie znają. Podzielcie się z nami kawałami, które rozbawiły was do łez. Pośmiejmy się, bo przecież śmiech to zdrowie!

huźka

włoch pyta hiszpana kim chcesz zoztać hiszpan odpowiada ja messim

kelo

idzie baba do lekarza a lekarza nie ma

daria.d

przychodzi babcia jasia mówi do jasiu jak tam dzionek , a jasiu mówi dobry smrodek.

Jola :)

Idzie Jasiu do sklepu ,kupuje piłkę i idzie do trenera piłki nożnej -Jasiu ?-pyta trener-Co? kupiłem piłkę na moją głowę! -Trener na to-A po co ci? -Po to by to była moja ochrona na łeb.

sylwia

mama pyta jasia-jasiu co ci się stało w głowe? -kupiłem nowy bumerang a stary wyżuciłem.

bess

przychodzi jasi do domu z torbom pełnom jabłek mam się pyta skond masz te jabka od sąsiada a sąsiad wie pzecieżmnie gonił

ema

idzie polak, Czech i rus spotykają diabła. diabeł mówi przynieście mi coś brązowego. polak przyniósł czekoladę, rus przyniósł.... diabeł mówi zjedzcie to. polak bez problemu zjada czekoladkę, rus płacze i się śmieje diabeł pyta dlaczego płaczesz? bo tego nie da się zleźć. a dlaczego się śmiejesz? bo Czech biegnie z bandą murzynów

Michał

Diabeł mówi do Polaka, Niemca i Czecha oto nawiedzony most . Pierwszy idzie Czech słyszy mam cię zjem cię obedrę cię ze skóry , z sikał się i uciekł. Drugi idzie Niemiec w połowie mostu słyszy mam cię zjem cię obedrę cię ze skóry z sikał się i uciekł. Trzeci idzie Polak w połowie mostu słyszy mam cię zjem cię obedrę cię ze skóry zsikał się i poszedł dalej. Na końcu mostu widzi starego Dżenkinsa który trzyma w ręku banana i mówi mam cię zjem cię obedrę cię ze skóry.

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!