dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Najlepsze kawały świata (2437 opinii)

Najlepsze kawały świata

Znacie takie? Mają być śmieszne, niesamowite i najlepiej takie, których jeszcze wszyscy nie znają. Podzielcie się z nami kawałami, które rozbawiły was do łez. Pośmiejmy się, bo przecież śmiech to zdrowie!

dominis'

Blondynka i Brunetka są w barze barman mowi do blondyki idz zobaczyc czy cie nie ma w domu a brunetka ja bym zadzwonila

laleczka

3 policiantow zginelo w strzelanince i gdy trwa pogrzeb policianci ida do boga a bog sie ich pyta jak lerzeliscie w trumnach co chcielibyscie uslyszec 1,ze bylem najlepszym policiantem 2ze byl bochaterem narodu 3 ja chcial bym uslyszec ;jezus maria on sie rusza

zyzioko

Sławomirowi Peszce zaszkodził alkohol, a co Wojciechowi Szczęsnemu? - Tytoń.

OLA

Dlaczego blondynka chodzi po super markecie na czworaka. Bo szuka niskich cen ;D

Piter i Bartek

Diabeł zgarnął Polaka, Ruska i Niemca i mówi : - Przynieście coś do czyszczenia. Polak przyniósł szczoteczkę do zębów, Niemiec szczotkę do czyszczenia kibla a rusek się nie pojawił. Diabeł mówi: - Teraz umyjcie zęby tym co przynieśliście. Polak umył i nic. Niemiec zaczyna beczeć i się śmieje. - Czemu beczysz? - Bo boli. - A czemu się śmiejesz? - Bo Rusek jedzie maszyną do czyszczenia ulic!

Sulo909

Przychodzi facet do lekarza i mówi: - Panie doktorze, tak mnie strasznie wątroba boli! Na to lekarz: - A pije Pan? - Piję, ale to nie pomaga!

ziom

Blondynka spóźnia się do pracy. Zdenerwowany szef dzwoni do niej i mówi: - Gdzie Ty jesteś? - Jadę do pracy, korek jest - A jak długi? - Nie wiem, bo jadę pierwsza

bleble12

Jasiu jedzie rowerem do kościoła. Wychodzi przed kościół ksiądz i pyta: Jasiu dlaczego nie wchodzisz do kościoła? Bo nie ma mi kto popilnować roweru. Duch Święty ci popilnuje roweru-odpowiada ksiądz. Jasiu idzie do spowiedzi i mówi: W imię ojca i syna amen. A ksiądz pyta gdzie duch święty. A Jasiu odpowiada: Pilnuje mi roweru.

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!