dladzieci.pl
Informujemy, że od 1 stycznia 2015 roku nasze forum przestaje działać. Możecie nadal czytać opublikowane posty, jednak nie możecie już dodawać nowych.

Małe forum

Pogaduchy z redakcją (13743 opinie)

Pogaduchy z redakcją

Jesteśmy jak Wasi anonimowi przyjaciele. Może brakuje Wam kogoś zaufanego, komu możecie zadać trudne pytania. Może czasami wstydzicie się zadać je rodzicom lub przyjaciołom. Piszcie do nas - będziemy się starali odpowiadać na wszystkie POWAŻNE pytania.

Takisa

Pani Kasiu,mam starszego kuzyna (12 lat) który zachowuje się jakby miał 4 lata! Już mówię dlaczego: kiedy do niego przychodzę do pokoju dostaje głupawki!,a kiedy jego mama go woła to przychodzi i znowu jest normalny. Ja tego nie rozumiem!

Kasia z redakcji

DO Lisa do Redakcji:-) zazwyczaj nie pracujemy w weekend - tylko czasami :)

Kasia z redakcji

DO GabrysiaOrangutan777; zajrzyj w naszym Małym Forum do naszej kategorii tematycznej "Sposoby na nudę" - jest tam wiele pomysłów na to, co robić, aby się nie nudzić...

Kasia z redakcji

DO Misia: z młodszym rodzeństwem jest czasami ciężko. TO co dla dorosłych jest urocze, Wam - starszym siostrom i braciom wydaje się po prostu głupie i męczące. Porozmawiaj z mamą i wyjaśnij jej, że Ciebie zabawy z "maluchem" nie bawią. Że możesz czasami się chwile pobawić, ale masz też swoje sprawy i czasami masz już dość towarzystwa 4-latka... Ale z drugiej strony - przypomnij sobie siebie z tego okresu - jak wielką radością było dla Ciebie, gdy ktoś chciał się z Tobą pobawić... Czasami warto się przełamać i pobawić się trochę z siostrą - w końcu za kilka lat będzie to jedna z najbliższych Ci na świecie osób!

Kasia z redakcji

DO Cleo: Daj sobie trochę czasu, aby odnaleźć się w nowym miejscu. Po kilku tygodniach znajdziesz na pewno przyjaciółkę, a może nawet przyjaciół. A co do chłopaka, któremu się podobasz - to chyba nie jest problem... Postaraj się go bliżej poznać - może jest fajnym człowiekiem:)

Kasia z redakcji

DO Anonimowa dziewczyna: po prosty nie zakliknęłam jednego przycisku - już to poprawiłam:)

Kasia z redakcji

DO Kotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa: Myślę, że nie musisz nikomu tłumaczyć się z tego, czego lubisz słuchać. Po prostu jest to Twoja sprawa. Ważne, że TObie ta muzyka sprawa przyjemność i podoba Ci się. Przecież nie zmuszasz innych, aby słuchali tej muzyki razem z Tobą...

Kasia z redakcji

DO koko13: Powinnaś jak najszybciej pójść do lekarza. Takie objawy mogą świadczyć o bardzo różnych infekcjach, jednak aby zastosować właściwe leczenie, musi Cię zobaczyć lekarz. Powiedz więc o swoim problemie mamie lub tacie (ktoś z nich musi iść do lekarza razem z Tobą) i zgłoście się do przychodni. Czasami taki objaw jest efektem alergii, czasami jest to reakcja organizmu na antybiotyk. Nie ma się czego wstydzić!

Polecamy

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!