dladzieci.pl
Informujemy, że od 1 stycznia 2015 roku nasze forum przestaje działać. Możecie nadal czytać opublikowane posty, jednak nie możecie już dodawać nowych.

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Pogaduchy z redakcją (13546 opinii)

Pogaduchy z redakcją

Jesteśmy jak Wasi anonimowi przyjaciele. Może brakuje Wam kogoś zaufanego, komu możecie zadać trudne pytania. Może czasami wstydzicie się zadać je rodzicom lub przyjaciołom. Piszcie do nas - będziemy się starali odpowiadać na wszystkie POWAŻNE pytania.

Julka

Pomocy! Mam dość mojego młodszego brata...(ma 7 lat) On ciągle mnie zaczepia i wkurza, a moi rodzice mają Karola (mój brat) za aniołka! Kiedy on na mnie krzyczy i mnie zaczepia to rodzice to ignorują, a jak ja na niego krzyczę, by przestał to zaraz dostaję karę! Mówię moim rodzicom, że Karol nie jest taki święty i mnie cały czas zaczepia to oni mi nie wierzą i jeszcze karę dostaję! Kiedy mówię Karolowi, by przestał to on zaczyna jeszcze bardziej pajacować i nie da się z nim pogadać! Mogę po prostu powiedzieć, że jest głupi... Proszę o pomoc! (Proszę...niech pani odpowie)

Aśa 26,delfinkal

Droga Pani Kasiu ja swoje wiem i co jak co ale podszywanie się pod kogoś jest nie ok, poza tym ja też miałam taki problem ale nie na tej stronie, bo ta strona jest super i I' m Milek ma rację że się to Mu nie podoba bo mi też by się nie podobało jak by się podemnie podszywali.A,i mam słowo do podszywacza:Zostaw Milka w spokoju no !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Directionerka xDD

Dziękuję, że pani odpowiedziała! Też lubię Liama

Jonasowa_Psychopatka

czy mogłabybyć zapytanka: ,,Jak dobrze znasz Jonas Brothers."? Jak będzie coś nie tak, to mogę podrzucić informacje...

utrapiona

Mam pytanie Założyłam ZŁOTE MYŚLI i tam wpisał mi się tam chłopak w którym się zauroczyłam I jedno z pytań to była jak ma na imię twoja sympatia mogę zobaczyć kto to????

Kasia z redakcji

Directionerka xDD: zespół One Direction nie jest może moim ulubionym, ale spośród chłopaków najfajniejszy wydaje mi się Liam.
DO Dziewiczkaa: Mam 39 lat i mam córkę w Waszym wieku :)

Dziewiczkaa

Dzień dobry! Ja chcę tylko się czegoś zapytadź... Ile ma pani lat??? Może pani odpowiedziedź? Proszęęęęę! Kocham psiaczki!

Truskawka

Pani Kasiu, kiedyś grałam na dladzieci.pl w grę, gdzie były kapselki z flagami krajów EURO 2012, teraz nigdzie nie mogę znaleźć tej gry. Czy ona gdzieś jest, jeśli tak to na której stronie.

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!