dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Pogaduchy z redakcją (13165 opinii)

Pogaduchy z redakcją

Jesteśmy jak Wasi anonimowi przyjaciele. Może brakuje Wam kogoś zaufanego, komu możecie zadać trudne pytania. Może czasami wstydzicie się zadać je rodzicom lub przyjaciołom. Piszcie do nas - będziemy się starali odpowiadać na wszystkie POWAŻNE pytania.

mimi

czy mogłaby Pani dodać do zapytanek ,,Czy jesteś prawdziwą przyjaciółką,, i ,,Czy Twoja przyjaciółka jest prawdziwa,, , bo chciałam się tego dowiedzieć i moa przyjaciółka również:) Pozdrawiam serdecznie i Do Widzenia:) Milenka

zuzka2233 do redakcji

Mam dość! Wczoraj napisałam tu post i nie dotarł! Tak samo w temacie na którym pisałam 2 dni temu! Od kiedy Pani Kasia wyjechała nikt nie odbiera moich postów! W poście który napisałam wczoraj w tym temacie poprosiłam o to żeby redakcja odebrała mój post który napisałam 2 dni temu. Bardzo bym prosiła żeby Pani Kasia znowu wróciła (jeśli w ogóle to możliwe)! Pani Karolina nie umie się opiekować Forum!!! Proszę niech Pani Kasia wróci, a Pani Karolina przestanie się "zajmować" tym Forum! Jeśli jutro okaże się że nie ma mojego postu nie będę pisać do końca tygodnia:( !

Gienia

Kocham zespół Queen!

zezłoszczony

o gdzie forum makabra?? to było moje ulubione forum proszę je przywrócić!!

Anonimki dokuczliwe

Prosimy nie uznawać takich ksyw jak nie do czytania dla dzieci poniżej 11 roku życia!!!!!!! PROSIMY!!!!!!!!!!!!!

Werbli890

Dzień dobry. Wydaje mi się że mam dar... Codziennie piszę po 3,4 opowiadania dziennie. Moja rodzina jest zachwycona, nie chcę się przechwalać ale mówi, że nadaję się na pisarkę. Moje opowiadania są o zwierzątkach, nieco przypominają serię ,,Zaopiekuj się mną" o zwierzętach autorstwa Holly Webb. Nie wiem co o tym myśleć. Kocham pisać, kocham zwierzęta. Co pani sądzi?

Ula D. kl.1b

Podobno chomiki i ptaki jedzą to samo więc czy wolno zwykły pokarm dla chomika wsypać do karmnika dla ptaków?

Iwi do Redakcji

Według mnie, to dobrze, że Redakcja usunęła temat Makabra. To nie były historie dla siedmiolatków a ta strona jest przecież dla dzieci! A tak poza tym to mam mały problem. Zakończyłam przyjaźń z przyjaciółką. A właściwie to ona zakończyła przyjaźń ze mną. Nie wiem, czy próbować odzyskać Julię czy zostawić to tak jak jest. Ona zraniła moje uczucia ale byłyśmy naprawdę dobrymi przyjaciółkami. Już próbowałam się z nią pogodzić. Julia mówi, że zdradziłam jej sekrety. To prawda ale to było przez przypadek i ją za to przepraszałam. A onaa czasem śmiała się ze mnie, rozgadała koleżankom, że zakochałam się w Koledze z klasy itd.

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!