dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Pogaduchy z redakcją (13134 opinie)

Pogaduchy z redakcją

Jesteśmy jak Wasi anonimowi przyjaciele. Może brakuje Wam kogoś zaufanego, komu możecie zadać trudne pytania. Może czasami wstydzicie się zadać je rodzicom lub przyjaciołom. Piszcie do nas - będziemy się starali odpowiadać na wszystkie POWAŻNE pytania.

Kasia z redakcji

Do Anonimki dokuczliwe: nie można. Treści tam zamieszczone w ogromnej większości naprawdę nie nadawały się do czytania przez osoby poniżej 18 roku życia, a i mi skóra czasami cierpła na karku :)

jestem EKO

KOCHAM WASZĄ REDAKCJE

Anonimki dokuczliwe

Pani Kasiu,a czy można jeszcze jakoś dostać się do tematu makabraaaaaaaaa?Prosimy o odpowiedź!

Julka z Bochni,lat 11,prawie 12

Proszę trzymać za mnie kciuki w poniedziałek o 16.30, bo wtedy zaczyna się dyskoteka w szkole muzycznej, dobrze? We wtorek jeśli mi się uda a może nawet w poniedziałek wieczorem napiszę jak było.

Ola

Pani Kasiu, dlaczego wszystkie forum które dotychczas wysłałam, jeszcze nie dotarły? Wiem że dużo dzieci wysyła forum i że redaktor ma ich dużo do zaakceptowania, ale muszę Pani wyznać, ze tamte forum wysyłałam w poprzednim roku i nic, jeszcze do was nie dotarły. Także prosiłabym, żeby to forum doszło znacznie szybciej.

Kasia z redakcji

DO agusia: Mam takie specjalne narzędzie, które oznacza wpisy moje i innych osób z redakcji innym kolorem...

Kasia z redakcji

DO Anonimki dokuczliwe - skoro nie możecie znaleźć tego wpisu, powtarzam swój wpis z 18 strony: Temat Makabra ukryliśmy - pisaliście tam takie rzeczy, że przerosło to nasze wyobrażenia. Wasze koleżanki i koledzy baliby się spać po przeczytaniu tych historii. A ponieważ nie możemy Waszych wpisów publikować, zdecydowaliśmy się ukryć tę kategorię Forum, aby nie robić nadziei tym, który te historie opisywali...

Anonimki dokuczliwe

Pni Kasiu ale szukałyśmy na stronach 1,2,3 i nie ma 4 i nie ma MAKABRAAAAAAAAAAAAAA.I my nie mamy drugiej kywy aaaaaaaa tylko się pomyliłyśmy:)

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!