dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Pogaduchy z redakcją (12857 opinii)

Pogaduchy z redakcją

Jesteśmy jak Wasi anonimowi przyjaciele. Może brakuje Wam kogoś zaufanego, komu możecie zadać trudne pytania. Może czasami wstydzicie się zadać je rodzicom lub przyjaciołom. Piszcie do nas - będziemy się starali odpowiadać na wszystkie POWAŻNE pytania.

Weronika

Czy moje obrazki zostały zapisane w galerii?

Ola

Pani Beatko, kiedy przyjdą do waszego serwisu wszystkie moje rysunki, komiksy, forum, i dlaczego kiedy wysyłałam list do zagadnienia Modnie i wygodnie to kiedy wcisnęłam przycisk Wyślij, i nie poszło?

RiRi mania

Aha, chciałam jeszcze dodać : Czy jest tu ktoś ze strony Monster High własne postacie wiki ?

RiRi mania : Mój wielki powrót na tą stronę

Nie było mnie tu z pół roku ! Ale znowu jestem. W tym czasie zaczęłam lubić Monster High, i dostałam od rodziców jedną lalkę z MH. Mam 10'5 lat czyli jestem w połowie nastolatką. Odważna chyba też jestem "pół na pół". Pozdro dla wszystkich użytkowników !

LEMAN

Pani Beato ja z szacunkiem się pani pytam czy jak ktoś do mnie napisze (nieznajomy) to mam odpisać czy nie? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czacha

Pani Beato czy mogła by pani zrobić zapytanke o Kamilu Bednarku lub quiz o nim ???????????????????????!!!!!!!!!!!!!! Bardzo proszę.

Delfina

Pani Beato! Marzę żeby jeździć konno. Znalazłam nawet stadninę, ale rodzice nie chcą ze mną jeździć. Chodzę do IV klasy. Co robić?

BAKTOSIA

dzień dobry to forum jest super

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!