dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Pogaduchy z redakcją (12699 opinii)

Pogaduchy z redakcją

Jesteśmy jak Wasi anonimowi przyjaciele. Może brakuje Wam kogoś zaufanego, komu możecie zadać trudne pytania. Może czasami wstydzicie się zadać je rodzicom lub przyjaciołom. Piszcie do nas - będziemy się starali odpowiadać na wszystkie POWAŻNE pytania.

Julaa

Pani Beatko! Mam 11 lat i chodze do V klasy. Mam pieska Yorka, który od dłuższego czasu gryzie rzeczy moje, i mojej starszej siostry... Czy wie pani co mogłabym zrobić aby przestał??

Plotkara$

Pani Beato mogła by Pani pokazać jakies nowe origami?

TheKolo356

Mam prośbę, mogli byście dodać możliwość wstawiania komentarzy pod obrazkami. Z góry dziękuję ;D

Nina Martin dawniej Selenka

Szanowna Pani Beato! Mam dla pani propozycję na nową grę.Nie wymyśliłam jeszcze nazwy dla tej gry,ale myślę,że Pani coś wymyśli.Ta gra wyglądała by tak.Jest się osiołkiem,który biegnie i po drodze biegu trzeba przeskakiwać przez beczki,a jabłko to byłby bonus,czyli np.10 punktów.W następnych poziomach po prostu osiołek biegałby szybciej i ciężej będzie przeskakiwać przez beczki.No i mam pomysł na ubierankę.Jest chomik w klatce i trzeba go w coś ubrać.Do wyboru mogą być bluzki,spodnie,kapelusze,sukienki i biżuteria.Jako tło byłaby klatka,którą tesz można by było udekorować.No i co Pani myśli...? ps.Proszę jak najszybciej odpowiedzieć

Niki <3

Droga pani Beatko! Bardzo podobają mi się gry z serii o Krasnalu Poziomce. Czy można znaleźć ich więcej na Grajlandii? Jeżeli nie ma to bardzo bym prosiła o więcej gier z takiej serii. :)

Koniara

Pani Beatko, a może zrobić na forum dział " wyniki zapytanek" gdzie każdy mógłby się pochwalić wynikiem zapytanki.

Olcik

Dziękuję za nową ubierankę

Daria, Darka

Cześć mam taką prośbę bym chciała żeby było więcej rzeczy z origami proszę i pozdrawiam

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!