dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Pogaduchy z redakcją (12368 opinii)

Pogaduchy z redakcją

Jesteśmy jak Wasi anonimowi przyjaciele. Może brakuje Wam kogoś zaufanego, komu możecie zadać trudne pytania. Może czasami wstydzicie się zadać je rodzicom lub przyjaciołom. Piszcie do nas - będziemy się starali odpowiadać na wszystkie POWAŻNE pytania.

Asiulka

Pani Beatko czy można stworzyć zakładkę z dowcipami na temat jasia i szkoły prosze i pozdrawiam

vooday 10 lat

pani beato i redakcjo mam pięć porad ulepszenia tej strony 1. nowa zapytanka: jaką postacią z komiksów jesteś?... 2. ubieranki z wampirami ale w wersi dla dzieci 3. w na nudę dołożyć gry z instrmentami np: pianino....klawiszami komputera grasz 4. nowe komiksy ciaputaków 5. i w ubierankach może być z lady gagi wiele osób mnie popiera nie?

IgOrAx005

kto robi filmiki zrób to sam pani beata czy m@ciek????

Laol 11lat

Witam, chciałabym pani powiedzieć, że strona jest wspaniale zrobiona, kolorowa i wesoła, jednak zawsze bardziej podoba i będzie podobała mi się starsza strona. Była chyba granatowa. Fajne są tu gry sama niektórych nie umiem zagrać :) Pozdrowienia:)

*KaaCee*

Proszę Panią,Nad czym pani teraz pracuje,że nie ma nowych ubieranek,wpisów na forum itp.?

zuza

Pani Beato przepraszam że zadaje aż 2 pytania (drugie jest na drugiej stronie) ale czy mogła by powstać zapytanka "Jak bardzo lubisz mode"

fanta 100

Szanowna redakcjo, chciała bym żeby moja siostra mi nie przeszkadzała, Ona uwielbia ubieranki niestety już we wszystkie pograła i nudzą jej się.Dlatego chciałabym żebyś cie dodawali więcej=)

rysik

Pani Beatko! czy wie pani jak umarli ci na Titaniku? ja słyszałam że uderzyli w górę lodową ale co było dalej

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!