dladzieci.pl

Małe forum

Wyślij swoją opinię na Małe forum

Wasze opinie pojawią się po zaakceptowaniu przez Redakcję.

Pogaduchy z redakcją (9779 opinii)

Pogaduchy z redakcją

Jesteśmy jak Wasi anonimowi przyjaciele. Może brakuje Wam kogoś zaufanego, komu możecie zadać trudne pytania. Może czasami wstydzicie się zadać je rodzicom lub przyjaciołom. Piszcie do nas - będziemy się starali odpowiadać na wszystkie POWAŻNE pytania.

Straciatella

Kiedyś na Dzieci.wp była strona,na którą można było dodawać swoje strony internetowe,lub polecić inne.Dla czego ten dział został wycofany?Czy zostanie przywrócony? Pozdrawiam,Straciatella :-D

TrEmAa...

Pani Beatko!Bo jutro jest zorganizowany w szkole dzień ojca i matki,a ja mam tremę.Mam 3 wiersze do powiedzenia,ale jeden jeden jest bardzooo długi.Babcia mówi,że wieczorem mam sobie powtórzyć,rano znowu a w drodze do szkoły powiedzieć sobie na głos...czy zna pani inny sposób na tremę?

werty

SAMANTKA,ważne,czy zdałaś na test a nie na ten z rowerami.Mój kolega zdał na test najlepiej a miał najgorzej właśnie w tych rowerów <27 karnych> ale i tak zdał.Nie martw sie-pójdzie dobrze

madzika

czy podobają się wam moje rysunki i komiksy ? proszę o odpowiedź

(Ostatno bardzo zmatwiona) Lineczka

Proszę o radę. W mojej klasie jest taka dziewczyna co on się okropnie puszy bo jej tata pracuje w naszej szkole. W dodatku cały czas przeklina a gdy ktoś jej zwróci uwagę to ona mówi że jej tatuś pozwala! Aha! No i jej średnia wynosi ok. 4.63 a ma pasek! A na języku angielskim jest w szybszej grupie chociaż (na serio) prawie nic nie umie! Jej rodzice to wszystko załatwiają! Nie cierpię jej. Jest wredna i bardzo,bardzo,bardzo fałszywa.

Daria :)

Pani Beato. Bardzo lubię ubieranki, a zwłaszcza te na Waszej stronce :). Nie wchodziłam tu ponad 5 miesięcy, bo znalazłam sobie inne zajęcie w internecie. Wczoraj tu zajrzałam z myślą, że będzie z tysiąc nowych ubieranek, a było tylko z dziesięć nowych. Naprawdę nie dałoby się zamieszczać ich trochę więcej ??

Seweryna

Pani Beato fajnie by było gdyby na forum był by temat Twój styl czyli jak lubimy się ubierać a w ubierankach ubieranie gwiazd

Pani Beata- redaktor dzieci.wp.pl

Trochę poodpowiadam na pytania, ale strasznie ich dużo.
Kiki, 12 lat komiks skończę na pewno, ale za jakiś czas!

Roxi ale ja je widziałam wielokrotnie i akceptowałam. Gdzieś na pewno są, nie martw się! chyba, że masz tajemnicze samoznikające posty. Przyznaj się, może jesteś koleżanką Harrego Pottera?

A rasy koni troszkę znamy ale zrobić zapytankę tego byłoby trudno;)

samanta przygotuj się dobrze, poćwicz a potem jedź na spokojnie jakby to miała być tylko przejażdżka po parku. Im mniej się zdenerwujesz tym lepiej Ci pójdzie!

Gossa komiks rewelacyjny!

Tolaczek koniecznie z nimi pogadaj. Ale wybierz tylko jedną, gdy będzie sama. W grupie mogą się popisywać przed sobą. Jak będzie sama, to podejdź i zapytaj wprost o co im chodzi. Czego chcą? Powiedz, że mozna połączyć siły i stworzyć super "bandę".

minnie pomysł dobry, ale niestety dużo osób by kopiowało wierszyki z internetu:(

Nie masz żadnych ulubionych Zabaw. Klikaj przycisk "Dodaj do ulubionych", żeby dodawać tutaj swoje ulubione zabawy!